Kiralama Hizmeti


Sayın Yetkili,

Line Bilgisayar; sektöründe on yılı aşkın tecrübesiyle özellikle yazıcı alanındaki bilgi birikimi ve deneyimleri sayesinde ülke genelinde çeşitli sektörlerde hizmet veren şirket ve kurumlara kaliteli ve hızlı teknik destek satış ve yazıcı kiralama hizmeti vermektedir.

Kiralama işlemi; bir yazıcının bilgisayarınıza bağlanıp çalıştırılmasından öte, kurulum ve basım işlemi sürecinde oluşabilecek sıkıntılara anında müdahale edebilecek teknik deneyim ve çözümleri de beraberinde getirmektedir.

Kiralama sürecinde basımı yapılan resmi defter işlemlerinizin sorunsuz ve hızlı bir şekilde sonuçlandırılması gerekmektedir.

** Firmanızın bu tip kritik ve geri dönüşü mümkün olmayan işlemlerini ehil olmayan kişilere bırakmayacağınızı umuyoruz. **

Firmamız Türkiye genelinde 500'ü aşkın memnun müşteri portföyü ile hizmetinizinde.

Adetli ve resmi dökümlerinizde (defter-i kebir,yevmiye defter,mizanlar v.b) zamanla mı yarışıyorsunuz?Nokta vuruşlu (Dot Matrix) yazıcılarınızda kağıt sıkıştırma, kağıt yırtma ve çeşitli arızalarla mı karşılaşıyorsunuz? Cevabınız Evet ise sizlere satır yazıcılarımızla (Line Printer) tanışmanızı öneriyoruz.

1000 sayfalık bir resmi defter dökümünüzü, 300-350 cps hızındaki nokta vuruşlu yazıcılarınız ile ortalama (hiç ara vermeden!) 15 saatte alabilirsiniz.Bu da yaklaşık dakikada 1 sayfaya tekabül eder.Yüksek hız modunda zaman biraz daha aşağı çekilebilir olsa da sayfa adedinin artması durumunda döküm almanız buna vakit ayırmanız başlı başına bir sorun haline gelecektir.

Oysaki 1000 Ipm' lik bir satır yazıcı ile 1000 sayfalık bir resmi defter dökümünüzü yaklaşık 1 saatte sorun yaşamadan alabilirsiniz. Bu da dakikada 15 sayfaya tekabül etmektedir.1500 Ipm' lik bir satır yazıcısı ile de bu süre 45 dakikaya kadar düşmektedir. ve dakikada 23 sayfaya tekabül etmektedir.

Bu ve benzer yoğunlukta olan dökümlerinizin , mevcut nokta vuruşlu yazıcılarınız ile yazılması halinde , kullanılan sarf malzeme ücretleri , yazıcının yoğun çalışmasına bağlı olarak yazıcı kafanın arızalanması durumunda parça değişim ücreti ve basım işlemi boyunca ilgili personelin firmanıza günlük maliyeti hesaplandığında sunmuş olduğumuz hizmetin avantajları görülecektir. Kısacası, basit bir muhasebe ile kaybettiğiniz zaman , maddiyat ve iş gücünüzün ne boyutlarda olduğunu hesaplayabilirsiniz.

Firmamız Globalis ve Citic Ürünleri Yetkili Dağıtıcısı ve Yetkili Teknik Servisidir.

Yazıcılarımız her türlü sistemle uyumludur. Dilerseniz Seri , Paralel, Twinax, Coax ve Ethernet bağlantı seçenekleri ile de kullanabilirsiniz. Firmamız Türkiye genelinde Kiralama Hizmeti vermektedir. Yazıcılarımızın gerekli kurulumu firmamızca yapılacaktır. Kullanılan sarf malzemeler ( yazıcı şeridi ) için Aylık ve yıllık Kiralamalar hariç ek ücret alınmayacaktır. Basım esnasında karşılaşılabilecek sorunlarda, ücretsiz teknik servis hizmeti verilecektir.