Hakkımızda


Line Bilgisayar yaygın satış ve servis ağıyla şirketlerin yazıcı ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyor.

Hızlı satır yazıcı kiralama hizmeti, satır yazıcılara teknik servis hizmeti ve satır yazıcı satışı konusunda uzmanlaşan Line Bilgisayar, Türkiye geneline hizmet sunuyor.

10 yılı aşkın süredir Türkiye genelinde hızlı satır yazıcı kiralama ve satır yazıcı satışı konusunda özel çözümler sunan Line Bilgisayar, satış sonrası kusursuz teknik servis hizmetiyle sektörde dikkat çeken şirketler arasında yer almaktadır.

Line Bilgisayar’ın satışını yaptığı ürünler arasında Dünyaca kalitesi ve güvenirliliği ispatlanmış Line Printer’lar, CITIC Line printerler, CITIC PB2 Passbook Banka yazıcısı, Globalis sürekli form laser yazıcılar, A3 form lazer, A4 form lazer ,Sürekli Form lazeryazıcılar, Barkod yazıcılar,Passbooklar ve Dotmatrixleri gibi farklı ihtiyaçlara yönelik yazıcılar yer almaktadır.

Line Bilgisayar Satış ve Paz.Müdürü Akgün Sonkaçar şunları söylüyor; “Defteri kebir, yevmiye defteri, mizan gibi adetli ve resmi dökümlerde zamanla yarışan ve Nokta vuruşlu (Dot Matrix) yazıcılarda kağıt sıkıştırma, kağıt yırtma ve çeşitli arızalarla karşılaşan firmalara büyük avantaj sunan satır yazıcılarımız (Line Printer) kiralama modeliyle ekonomik ve hızlı çözüm olma özelliği taşıyor. Line Printerler ve Sürekli form Lazer yazıcılar gerek teknolojisi gerekse de çalışma prensibiyle diğer printerler’den farklılıklar gösteriyor. Satır yazıcılarda edindiğimiz tecrübe ve deneyimli teknik kadromuz ile müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.”

Globalis Sürekli Form Lazer Yazıcıların satışı ve satış sonrası desteği, Globalis Yazıcıların Türkiye genelinde satışı ve satış sonrası teknik desteği, Citic Satır Yazıcıların Türkiye genelinde satışı ve satış sonrası teknik desteği, Türkiye genelinde resmi defter, yevmiye, kebir gibi ihtiyaçlara yönelik satır yazıcı kiralama hizmeti, A4, A3 ve Renkli Lazer Yazıcı Kiralama Hizmetleri Line Bilgisayar’ın sunduğu ürün ve hizmetler arasında yer alıyor.

Line Bilgisayar'ın diğer hizmetleri ise şu şekilde;

* HP,OKI ve diğer tüm Dot Matrix & Laser Yazıcılara teknik servis ve yedek parça hizmeti,
* Tüm marka ve model Satır Yazıcılar için (Printronix,Citic,Sedco,IBM,Oki,Globalis v.b) teknik destek (7/24) ve yedek parça,
* Satır Yazıcılar için Sarf Malzemeleri (Ribbon,Kartuş v.b),
* Globalis ve Citic Dot Matrix yazıcılar için ribbon ve sarf desteği,
* Satır yazıcılarınıza 1 yıllık parça destekli bakım anlaşmaları.